کفپوش کارخانه لبنی

  • آخرین بروزرسانی : 3/14/2016 2:59:52 PM

کفپوش کارخانه لبنی :

 

کفپوش اپوکسی محصولاتی هستند که برای محیطهای صنعتی مناسب می باشند، این محصولات از دو جزء تشکیل شده است، جزء اول برپایه رزین اپوکسی بیسفنول می باشد که در پروسه تولید به آن افزودنیهایی مانند، ضد حباب، لولینگ، پیگمنت، فیلر و .... اضافه می شود.
در این محصول نباید از هیچ گونه حلال یا رقیق کننده غیر واکنش گر استفاده شود تا ساختار پلیمری آن پس از مرحله واکنش، پایدار و ثابت باقی بماند.
جزء دوم نوعی هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته است که با ترکیب این دو جزء به محصول کفپوش اپوکسی صنعتی می رسیم.
اگر در محصول مورد نظر انتخاب نوع رزین، عدم استفاده از فیلر بیش از حد مجاز و انتخاب هاردنر مناسب رعایت شود نهایتا به کفپوشی با خصوصیت برجسته مکانیکی، شیمیایی خواهیم رسید که قطعا بهترین انتخاب برای کفپوش محیط های صنعتی خواهد بود.
شرکت آترون در تولید کفپوش اپوکسی صنعتی با استفاده از دانش فنی به روز شده و استفاده از هاردنرهای اروپایی تحت فرمولاسیونی خاص نسبت به تولید کفپوش صنعتی با کیفیت بسیار بالا اقدام نموده که نگرانی های معمول کارفرمایان ، شرکت ها و صنعتگران محترم را درخصوص ، مقاومتها و سختی اپوکسی به حداقل رسیده است.

روکش های خود تراز اپوکسی با درصد سیلیس بسیار کمتر که روی سطح تمیز شده ریخته و با استفاده از شانه های پلاستیکی مخصوص روی سطح پهن می شوند و ضامتی حدود 2 میلیمتر خواهند داشت. استفاده از دستگاه اسپری دو جزئی نیز برای راحت تر شدن و تسریع کار در سطوح بزرگ قابل استفاده است.

روکش خود تراز اپوکسی در برابر مواد شیمیایی ، سایش ناشی از تردد افراد و وسایل نقلیه سبک صنعتی مقاوم است و با رنگ های مختلف و براق به زیبایی محیط می افزایند. این روکش ها در آزمایشگاه ها ، بیمارستان ها ، کارخانه های تولید مواد غذایی و انبار ها کاربرد دارند
روکش هایی که غلظت بسیار بالا دارند، درصد سیلیس در آنها بالا است و به وسیله ابزارهای دستی و مکانیکی تا ضخامت 8-6 میلیمتر روی سطح به کار می روند
این دسته از روکش ها مقاومت سایشی ، مکانیکی و شیمیای بالایی دارند و معمولاً روی سطح بتن روی مکان هایی که در معرض ریزش و پاشیدن مواد شیمیایی و یا تردد شدید وسایل نقلیه سنگین قرار دارند، به کار می روند. این روکش ها عمدتاً در کارخانه های شیمیایی، پالایشگاهای نفت، کارخانه های خودرو سازی ، نوشابه سازی و نیروگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.
 

تماس با آترون پوشش آریا

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن : 22885663-021

تماس با ما