فروش و اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ (قیمت 98 نمونه 2020)
سارا نصیری 1398/11/17 25

فروش و اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ (قیمت 98 نمونه 2020) + فیلم آموزشی

کفپوش پارکینگی (کفپوش اپوکسی پارکینگی) پوششی سخت و راه حلی مطمئن و محکم برای هر دو کف صنعتی و تجاری است. کفپوش پارکینگی می تواند بر روی سطح بتنی اعمال شود تا به کارایی بسیار بالا و جذابیت بیشتر سطح اضافه کند.
درشرایط خدمات حرفه ای، کارشناسان کفپوش اپوکسی پارکینگی شرکت آترون آریا دارای تجربه نصب و اجرای کفپوش پارکینگی برای انواع پارکینگ های ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری و انواع پارکینگ های طبقاتی می باشند.

اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ

اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگی بر روی بتن کف به راحتی نقاشی روی دیوار است. پس از انجام محاسبات، انتخاب رنگ و نظافت صورت می گیرد .
اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگی آسان ترین بخش کار است. به خوبی یک باند، کفپوش پارکینگی نیاز به یک سطح حد اقل کمی زبر و مضرس و همچنین بسیار تمیز دارد. جهت اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگی، باید حداقل بین ۳۰ تا ۶۰ روز ( با توجه به شرایط آب و هوا و محیط ) از زمان اجرای بتن سپری گذشته باشد.
ساختار شیمیایی اپوکسی این اجازه را می دهد که بسپارهای گوناگونی با خواص گوناگون تولید شود. به طور کلی اپوکسی ها را به خاطر چسبندگی زیاد، مقاومت شیمیایی و گرمایی، خواص خوب یا عالی مکانیکی، و مقاومت الکتریکی بالای آنها نسبت به اکثر رزینهای دیگر به یاد می آورند.

مزایای کفپوش اپوکسی پارکینگی

افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی کفپوش اپوکسی پارکینگی مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری به عمل می آورد کفپوش اپوکسی پارکینگی ، سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می کند. کفپوش پارکینگی به صورت یکپارچه و در رنگ های متنوع اجرا می شود.

ضخامت کفپوش اپوکسی پارکینگ

کفپوش اپوکسی پارکینگی با ضخامت ۳ میلیمتر، افزایش مقاومت فشاری بتن را تا ۱۱۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع در برمی گیرد. سهولت در شستشو، حداقل ۲۰ سال عمر مفید و سرعت در ترمیم آن، از سایر امتیازات پوشش اپوکسی پارکینگی می باشد.

تماس با آترون پوشش آریا

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن : 74538-021

تماس با ما