لیست تصاویر
فروش و اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ (قیمت 1401 نمونه 2023)

کفپوش پارکینگی (کفپوش اپوکسی پارکینگی) پوششی سخت و راه حلی مطمئن و محکم برای هر دو کف صنعتی و تجاری است. کفپوش پارکینگی می تواند بر روی سطح بتنی اعمال شود تا به کارایی بسیار بالا و جذابیت بیشتر سطح بیافزاید.
درشرایط خدمات حرفه ای، کارشناسان کفپوش اپوکسی پارکینگی شرکت آترون آریا دارای تجربه نصب و اجرای کفپوش پارکینگی برای انواع پارکینگ های ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری و انواع پارکینگ های طبقاتی می باشند.

 

کفپوش اپوکسی پارکینگ

کفپوش اپوکسی پارکینگ به عنوان یک پوشش ضدآب، مقاوم در برابر سایش که دارای چسبندگی فوق العاده هست شناخته می شود که در برابر روغن، سوخت و بسیاری از مواد شیمیایی مقاوم است وهمینطور قابلیت طراحی، خط کشی و بازتاب نور را دارا می باشد و پارکینگ شما را زیبا و جذاب می کند و به پارکینگ شما روحی تازه می بخشد برای دستیابی به این ماده ضد لغزش،لایه‌های مختلفی از رزین و سخت‌کننده روی بتن اعمال می‌شود ومحلول کفپوش را می‌توان برای مناطق واهداف مختلف مورد استفاده قرارداد.

 

اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ

اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگی بر روی بتن کف به راحتی نقاشی روی دیوار است. پس از انجام محاسبات، انتخاب رنگ و نظافت صورت می گیرد. قابل ذکر است طبق نظرسنجی های صورت گرفته از کارکشتگان صنعت ساختمان به این نتیجه رسیدیم که کفپوش اپوکسی از مناسب ترین کفپوش های موجود در این صنعت می باشد. اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگی آسان ترین بخش کار است. به خوبی یک باند، کفپوش پارکینگی نیاز به یک سطح حداقل کمی زبر و مضرس و همچنین بسیار تمیز دارد. جهت اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگی، باید حداقل بین ۳۰ تا ۶۰ روز ( با توجه به شرایط آب و هوا و محیط ) از زمان اجرای بتن گذشته باشد.
ساختار شیمیایی اپوکسی این اجازه را می دهد که بسپارهای گوناگونی با خواص گوناگون تولید شود. به طور کلی اپوکسی ها را به خاطر چسبندگی زیاد، مقاومت شیمیایی و گرمایی، خواص خوب و عالی مکانیکی، و مقاومت الکتریکی بالای آنها نسبت به اکثر رزینهای دیگر به یاد می آورند.

مزایای کفپوش اپوکسی پارکینگی

  • افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش و تخریب
  • اکثر مواد شیمیایی کفپوش اپوکسی پارکینگی مطلقاً جذب آب ندارند و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری به عمل می آورند
  • سبک و کم حجم بودن اپوکسی پارکینگی
  • جلوگیری از ایجاد هرگونه گرد و غبار
  • در رنگ های متنوع اجرا می شود

ضخامت کفپوش اپوکسی پارکینگ

کفپوش اپوکسی پارکینگی با ضخامت ۳ میلیمتر، افزایش مقاومت فشاری بتن را تا ۱۱۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع در برمی گیرد. سهولت در شستشو، حداقل ۲۰ سال عمر مفید و سرعت در ترمیم آن، از سایر امتیازات پوشش اپوکسی پارکینگی می باشد.

نظرات

user-pic
جواد دلاوری
12 خرداد 1401

بی نظیر در فروش و اجرای کفپوش اپوکسی

ثبت نظر