لیست تصاویر

کفپوش اپوکسی ضد حریق از سری محصولاتی است که بر پایه رزین اپوکسی بیسفنول و هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته تولید و ارائه می گردد. در این محصول از هیچ گونه حلال و رقیق کننده های غیر واکنش گرا استفاده نگردیده و همین امر موجب می گردد که ساختار پلیمری محصول پس از واکنش به صورت ثابت و پایدار باقی بماند.


با توجه به خصوصیات برجسته مکانیکی ، شیمیایی ، حرارتی و الکتریکی این محصول بهترین انتخاب برای پوشش سطوح صنعتی بوده و علاوه بر آن با توجه به امکان اجرای روکش به صورت یکپارچه و بدون درز و همچنین خصوصیات ضد میکروبی آن، می تواند به عنوان مناسب ترین پوشش بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد.

نانو کفپوش ضد حریق

نانو کفپوش ضد حریق، یک محصول بسیار نوین، کارآمد و منحصر به فرد است که با توجه به خصوصیات ویژه مکانیکی، شیمیایی و حرارتی آن برای پوشش سطوح صنعتی و فضاهای داخلی که نیاز به مقاومت در مقابل آتش سوزی، سایش و فرسودگی دارند، طراحی شده است.

هدف از کاربرد این پوشش‌ها آن است که، هنگام آتش سوزی در مقدار زمان معین، سازه به دمای تخریب بحرانی نرسد. این پوشش ها در شرایط مختلف آب و هوایی قابل استفاده بوده و با توجه به دانسیته نسبتا پایین آنها بهترین راهکار جهت محافظت از سازه های صنعتی می باشند

نظرات

user-pic
جواد دلاوری
12 خرداد 1401

بی نظیر در فروش و اجرای کفپوش اپوکسی

ثبت نظر