کفپوش اپوکسی ضد اسید (راهنمای خرید 1400)
سارا نصیری 1400/7/7 35

کفپوش اپوکسی ضد اسید (راهنمای خرید 1400)

کفپوش های اپوکسی ضداسید چه هستند و کارایی آنها در کجاست؟!

این محصول پایه پلیمری بود و با حفظ خواص اپوکسی بصورت ضد اسیدی متناسب با کاربری مشخص شده و میزان اسیدیسیته مواد اسیدی محل اجرا فرآوری و تولید میگردد.

کاربردهای کفپوش ضد اسید را بشناسید!

از اپوکسی ضد اسید برای کفسازی آزمایشگاه، کفسازی صنایع غذایی، کفپوش داروسازی، کفپوش سالن تولید مواد اسیدی، برخی سردخانه ها و ... استفاده میگردد.

پوشش های فلزی شدیداً تحت تأثیر عوامل خورنده محیط قرار میگیرند و آجرهای ضد مواد شیمیایی گران هستند و نصب آنها هزینه بر است. روکش های اپوکسی ضد اسید اگر درست فرموله شوند و به طور صحیح به کار روند هیچ یک از این معایب را نخواهند داشت .

کفپوش اپوکسی کف و هاردنر مربوطه از سری محصولاتی است که بر پایه رزین اپوکسی بیسفنول و هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته تولید و ارائه می گردد. در این محصول از هیچ گونه حلال و رقیق کننده های غیر واکنش گرا استفاده نگردیده و همین امر موجب می گردد که ساختار پلیمری محصول پس از واکنش به صورت ثابت و پایدار باقی بماند.

با توجه به خصوصیات برجسته مکانیکی ، شیمیایی ، حرارتی و الکتریکی این محصول بهترین انتخاب برای پوشش سطوح صنعتی بوده و علاوه بر آن با توجه به امکان اجرای روکش به صورت یکپارچه و بدون درز و همچنین خصوصیات ضد میکروبی آن، می تواند به عنوان مناسب ترین پوشش بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد.

تماس با آترون پوشش آریا

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن : 74538-021

تماس با ما