لیست تصاویر

پودر بندکشی رنگی بنوید از دسته اندودهای پایه سیمانی منطبق با الزامات استاندارد ملی ایران و با بهره گیری از تکتولوژی روز اروپا در زمینه ملات های خشک در دو دسته مخصوص آجرهای نسوز نما، سنگ آنتیک (CG 80) و دیگری مخصوص کاشی و سرامیک (CG 90) تولید و عرضه می گردد.
میزان مصرف در بندکشی آجر معمولا بین یک و نیم تا دو کیلوگرم در متر مربع و در بندکشی کاشی و سرامیک، بسته به ابعاد و مقدار بندها معمولا کمتر از نیم کیلوگرم در متر مربع است.

کاربردهای پودر بند کشی پایه اپوکسی

قطعات بنایی، سفالی و گچی.
کلیه درزها و بندهایی تا عمق 5 میلیمتر.
جهت درزبندی کاشی و سرامیک.
قطعات سیمانی و بتنی.

مزایای پودر بند کشی پایه اپوکسی

پودر بندکشی ، پودری است که به راحتی با آب مخلوط شده و خمیری انعطاف‌پذیر با کارایی مناسب تولید می‌کند   که مصرف آن در بندکشی قطعات مختلف ساختمانی دارای امتیازات زیر است:
صد در صد ضد آب
ثبات و یکنواختی رنگ
کیفیت و تنوع بالای رنگ
حذف خطای انسانی در اختلاط مواد سنتی
ضد شوره
پایه سیمان
در رنگهای متنوع
چسبندگی فوق العاده و عدم ترک
صرفه اقتصادی در مقایسه با محصولات مشابه خارجی
خواص ضد آب و ضد شوره فوق العاده          
زیبایی، دوام و استحکام قطعاتی را که با این ماده بندکشی می‌شوند تضمین می‌نماید.
در مقابل نفوذ آب و رطوبت از مقاومت قابل ملاحظه‌ای برخوردار است.
میر حاصل از اختلاط با آب، بندکشی‌های تا 5 میلیمتر را بدون ترک خوردگی و عارضه انقباض و با قدرت چسبندگی و پیوستگی زیاد پر می‌کند.
مصرف این ماده با کمی چسب بتن قابل اطمینان مستحکم، بادوام، راحت و سریع می‌باشد.

میزان مصرف

برای کاشی‌های 15×15 با بندهای 3 میلیمتر حدوداً 250 گرم از این پودر برای یک متر مربع سطح کافی است.

نحوه مصرف

پودر بندکشی  به رنگهای طوسی برای کف و سطوحی که بیشتر در مجاورت رطوبت قرار دارند و پودر به رنگهای مختلف برای دیوارها بکار می‌رود. قبل از مصرف کلیه بندهای مورد نظر باید به اندازه تراشیده و تمیز شود و بعداً با برس مرطوب کاملاً گردگیری شود.
بندکشی باید حتماً با کاردک لاستیکی انجام و عمق بند‌ها کاملاً پر شود قبل از خشک شدن ماده بندکشی،باید اسفنج مرطوبی را روی سطح کار کشیده تا پستی و بلندی پیرامون بندها محو گردد و پس از خشک شدن کامل نیز با پارچه تمیز سطح کار باید صیقل داده شود.
بندکشی را نباید در هوای زیر 5 درجه سانتیگراد یا در گرمای زیاد و یا در مجاورت آب انجام داد. برای ایجاد هماهنگی بین رنگ ماده مخصوص بندکشی با رنگ اصلی قطعات مورد بندکشی، توصیه می‌شود که خمیرآماده شده را با رنگ اصلی کاملاً مخلوط کرد برای اطمینان بیشتر توصیه می‌شود مقداری از ماده بندکشی را که با رنگ اصلی مخلوط شده در لایه نازک به عنوان نمونه کار اجرا نموده تا پس از خشک شدن رنگ واقعی آن رامشخص نمود.
پودر بندکشی را معمولاً 24 ساعت پس از نصب کاشی یا سرامیک بایستی روی سطح کار مصرف نمود و در طول 2 روز چندین بار روی بندها آب به آرامی پاشیده شود.

کاربرد: مکانهای داخلی و خارجی با اجرای عمودی و افقی ( کارخانه مواد غذایی، منبع آب، مکانهای صنعتی، آشپزخانه، بیمارستان و ...)

این محصول دارای بالاترین میزان مقاومت در برابر عوامل مکانیکی، اسیدها و بازها می باشد. این ماده در برابر شستشو و شوک های گرمایی و سرمایی و اشعه هایUV مقاوم و در مکانهایی از جمله آشپزخانه های عمومی، استخرها، بیمارستانها، سوپرمارکتها و ... قابل اجرا می باشد. این محصول شامل دوجزء A (رزین و فیلر) و B (هاردنر) می باشد. در برابر آلودگی و باکتری مقاوم می باشد و به راحتی تمیز می شود. کاملا ضدآب و غیر قابل ترک و افت حجمی می باشد.

مشخصات فنی

ظاهر محصول: خمیر سفید، طوسی، بژ، آنتراسیت
بسته بندی: گالن 5 کیلوگرمی
نسبت مخلوط : جزء A رزین اپوکسی + جزء B سخت کننده
دمای محیط در هنگام اجرا: 12 + تا 30 +
مقاومت در برابر شوکهای حرارتی : 20 - تا 80 +
مقاومت کششی: 245 mpa
ضخامت قابل اجرا: 2 تا 12 میلی متر
ضد اسیدی: فوق العاده
ضدآبی: فوق العاده
ضدباز: فوق العاده
مدت زمان قابل مصرف بعد از ترکیب شدن دو جزء در دمای 30+ : 40 دقیقه

نظرات

user-pic
جواد دلاوری
12 خرداد 1401

بی نظیر در فروش و اجرای کفپوش اپوکسی

ثبت نظر