مشاوره تامین مواد کفپوش پلی یورتان

  • آخرین بروزرسانی : 3/14/2016 4:02:54 PM

توضيح فارسي : مهم ترین ویژگی های پلی یورتان در زمینه عایق :

1- روشهای متنوع در اجرا : تزریق فوم ، اسپری و قطعات پیش ساخته .

2- دانسیته های متنوع پلی یورتان : دانسیته 25 الی 1200 کیلوگرم ، که دانسیته مورد استفاده در پخش عایقها بین 30 تا 60 کیلو متر بر متر مکعب می باشد .

3- دوام در مقابل عوامل جوی نامحدود می باشد .

4- عدم جذب آب و رطوبت : پلی یورتان خصوصاً در بخش های که مساله جذب رطوبت در آنها از اهمیت بسزایی برخوردار است . با میزان جذب رطوبت بسیار کم آنهم صرفا در سطح خارجی سلولهای مربوط به عنوان بهترین عایق شناخته شده است .

5- خواص Excusing یا خود خاموش شوند : پلی یورتان به عنوان یک ماده شیمیایی در مقابل آتش آسیب پذیر است ولی خود سوز نبوده و در صورت قطع منشاء آتش سوزی ، خودبه خود خاموش میشود ، وی با افزودن مواد مخصوص Fire Retard میتوان از اشتعال آن نیز جلوگیری نمود .

6- مقاوم در برابر محیطهای اسیدی رقیق .

7- عدم امکان رشد میکروارگانیزم و باکتری ها در عایق پلی یورتان .

8- تامین عایق صوتی بکارگیری پانل پلی یورتان با ضخامت حدودا 10 سانتی متر اختلاف شدت صدا در دو طرف پانل حدود 30 دسی بل می باشد . این مقدار 2 برابر فوم پلی استایرن و 4 برابر بیشتر از دیوار آجری به همان ضخامت می باشد و در صورت نیاز به درجات بالاتر تخفیف صدا ، میتوان از پانل پورتان به صورت دوجداره استفاده نمود .

9- تولید آسان و ارزان سازه های ایزوله .

10- خواص مکانیکی بسیار عالی : مهمترین خواص مکانیکی عبارتند از مقاومت فشاری و خمشی جهت آزمایش مقاومت فشاری نمونه اسفنج را بین دو صفحه صاف و موازی فشرده می شود و نیروی وارده در تغییر شکلهای نسبی مختلف و حداکثر 10% اندازه گیری میگردد . مقاومت فشاری شدیداً تابع وزن مخصوص می باشد.

تماس با آترون پوشش آریا

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن : 22885663-021

تماس با ما