لیست تصاویر
تاییدیه و گواهینامه های اپوکسی

 محیط زیست پاک و هوای دلپذیر از زمین پاک و تمیز می آید.

کفپوش آترون آریا بیش از یک دهه است که در زمینه تولید و اجرای کفپوش های صنعتی به زیباتر کردن و ایجاد مقاومت بیشتر در سطوح بتونی کارخانجات و پارکینگ ها پرداخته و همچنین جهت ایجاد سهولت در پاکیزگی بیمارستانها، انبارها و سالن های تولید مواد غذایی و دارویی گام برداشته است.
تنوع محصولات کفپوش اپوکسی و پلی یورتان آترون آریا مچون کفپوش آنتی استاتیک، آنتی داست، آنتی باکتریال، مورتار اپوکسی، کفپوش بیمارستان ، کفپوش سنگی، کفپوش مقاوم شیمیایی، کفپوش های ورزشی و کفپوش های سه بعدی باعث شده است که این شرکت بتواند سهم وسیعی از بازار کفپوش را به خود اختصاص دهد.
در این راستا در بخش پروژه های اجرایی، کفپوش آترون آریا توانسته است بیش از هزاران متر مربع از انواع کفپوش های تخصصی اپوکسی و پلی یورتان و حدود یک میلیون مترمربع خط کشی ترافیکی را درچند سال اخیر اجرا و به بهره برداری برساند.

تاییدیه اپوکسی epoxy بیمارستان

فرهنگ ما ناشی از هفت ارزش است که پایه و اساس شرکت را تشکیل داده است:

صداقت، کیفیت، عملکرد، نوآوری، رشد، کارکنان و خدمات عالی.

جهت حفظ تداوم ارتباط ما با مشتریانمان، باید این اطمینان را داشته باشیم که اعمال ما تجسم این ارزش هاست و برای این امر بایستی بالاترین سطح از رفتار اخلاقی را حفظ کنیم خط مشی ما، تولید محصولات مطابق با استانداردهای جهانی و همچنین دستیابی و استفاده از فن آوری روز دنیا در زمینه اجرای انواع رنگ ها و کفپوشهای صنعتی و ترافیکی است. داشتن انواع گواهینامه های استاندارد جهانی ایزو همچون ISO 9001، ISO 14001، ISO 18001، IMS و ISO – TS 29001 مصداقی است از این امر.
امید داریم تا با یاری شما بتوانیم در ارائه ی پوشش های تخصصی و با کیفیت در این صنعت پیشرو باشیم.

در ادامه میتوانید برخی از تاییدیه ها و گواهینامه ها آترون آریا را ملاحظه نمایید

نظرات

user-pic
جواد دلاوری
12 خرداد 1401

بی نظیر در فروش و اجرای کفپوش اپوکسی

ثبت نظر