اپوکسی آنتی الکترواستاتیک

اپوکسی آنتی الکترواستاتیک

  • آخرین بروزرسانی : 7/7/2018 3:31:58 PM
  • نویسنده : پریسا رنجبری
  • رای کاربران : 2
  • تعداد نظرات : 23

روکش اپوکسی آنتی الکترواستاتیک کانداکتیو بر پایه رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته تولید و ارائه می-گردد. در ساختار این محصول از نوعی عامل شیمیایی آلی یا الیاف کربن استفاده گردیده که موجب هدایت الکتریسیته ساکن از سطح روکش به لایه های زیرین و هدایت آن توسط نوارهای مسی به منابع تخلیه الکتریسیته ساکن (چاه ارت) می گردد.

با توجه به خصوصیات مکانیکی برجسته و قابلیت هدایت جریان الکتریسیته ساکن، امکان بکارگیری محصول، در پوشش کلیه سطوحی که هدایت الکتریسیته ساکن در آن بسیار حائز اهمیت می باشد، میسر است.

مقاومت حـرارتی، شیمیائی و مکانیکـی مطلوب این محصول، از دیگر خصوصیات برجستـه آن می باشد. در ساختار این محصول شرکت آترون آریا از هیچگونه حلال و رقیق کننده غیر واکنش گر استفاده نشده و همین امر موجب میگردد که کیفیت محصول در دراز مدت ثابت باقی بماند.

موارد مصرف :

روکش کلیه سطوحی که هدایت الکتریسیته ساکن و جریان های الکتریکی از سطح بسیار حائز اهمیت میباشد. شامل روکش کف اطاقهای عمل و ریکاوری بیمارستان ها، اتاقهای کامپیوتر،اتاق محتوی تجهیزات برق، اتاقهای تمیز (Clean Room) کارخانجات ،صنایع نظامی، کارخانجاتی که با مواد قابل احتراق سروکار دارند، آزمایشگاه های الکترونیک و اندازه گیری دقیق و . . .

تماس با آترون پوشش آریا

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن : 74538-021

تماس با ما