لیست تصاویر
پوشش فوق العاده رنگ دیوار اپوکسی 100% تضمینی

نقاشی ساختمان با رنگ اپوکسی

دو گروه اصلی این نوع رنگها اپوکسی پلی آمید و اپوکسی پلی آمین هستند .نوع اپوکسی پلی آمید دارای پایداری بهتر در آب و مناطق مرطوب است و دارای فیلم انعطاف پذیرتر می باشد و چسبندگی بهتری روی سطح دارد درحالیکه دارای مقاومتهای عمومی کمتری است. نوع اپوکسی پلی آمین پایداری بهتری در مقابل مواد شیمیایی واسیدهای ضعیف , قلیاها , حلالها و فرآورده های نفتی دارد.پوششهای اپوکسی دارای کاربردهای متنوعی هستند از جمله برای پوششهای داخل قوطی غذاها که اپوکسی بهبود یافته با فنل+ پلی آمین استفاده می شود وجز پلی آمین خواص شیمیایی را بهبود می بخشد. مثال دیگر درب بیرونی قوطی های حاوی مواد غذایی است که دارای پوشش اپوکسی+ فنل فرمالدئید هستند و دارای فام طلایی بوده و در کوره پخت می شوند.مهمترین ضعف پوششهای اپوکسی گچی ومات شدن آنها در هوای خارج بر اثر اشعه ماورا بنفش (uv) و واکنشهای فتوشیمیایی می باشد. chemical polyaddition می باشد.

به طور کلی پوشش‌های اپوکسی در دو قالب کفپوش و رنگ ارائه می‌شوند

انواع کفپوش‌های اپوکسی نیز شامل موارد است:

1- فایبر ضد اسید

2- کفپوش ورزشی

3-کاشی کاری ضد اسید

4-کفپوش ورزشی

5-کفپوش معمولی با مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالا

رنگ‌های اپوکسی شامل موارد زیر هستند:

1- رنگ رویه اپوکسی پلی آمید نیمه مات

2- رنگ رویه اپوکسی پلی آمید براق

3- رنگ رویه اپوکسی پلی آمید(مخصوص آب آشامیدنی)

4- پرایمر زینک ریچ اپوکسی دوجزئی

5- رنگ رویه اپوکسی پلی آمید مات

6- رنگ میانی اپوکسی پلی آمید

7- رنگ رویه اپوکسی فنولیک

8- پرایمر اپوکسی فنولیک

9- پرایمر اکسید آهن اپوکسی پلی آمید

10- پرایمر زینک ریچ اپوکسی سه جزئی

11-و.....

نقاشی ساختمان در تهران

رنگ و نقاشی ساختمان در سطوح متقاوت کیفیتی مختلف خواهد بود و همینطور بر این پایه می توان گفت قیمت های متفاوتی خواهد داشت.
برای مکان و محل اجرای این نوع رنگ و نقاشی ساختمان می توان تصمیم گیری کرد که از کدام سطح کیفیتی بهره برد که این بسته به انتخاب کارفرما خواهد بود ، بدیهی است کیفیت درجه یک این نقاشی ساختمان بهترین گزینه و انتخاب خواهد بود اما نهایتا با توجه به بودجه موجود این کارفرما خواهد بود که تصمیم نهایی را خواهد گرفت.
برای اجرای این سطح از کیفیت در نقاشی بایستی از مجریان مجرب و کارکشته بهره گرفت که شما همین حالا می توانید با همکاران مجرب ما در آترون آریا مشاوره داشته باشید.
هنر روح انسان را درگیر خود می سازد.نقاشی ساختمان همواره روی روحیات افراد ساکن در آن محل تاثیر خواهد داشت و این موضوع اهمیت انتخاب صحیح نوع رنگ و انتخاب رنگ مناسب برای هر مکان را دو چندان می سازد.همینطور مشتریان این خدمات از صفحه کفپوش اپوکسی نیز دیدن نمودند که در راستای تکمیل این فرایند بسیار مفید است.
شما نیز می توانید نسبت به سلیقه خود و خانواده و اطافیان خود و همچنین دریافت مشاوره از کارکشته های این صنعت بهترین رنگ را برای هر قسمت از منزل خود انتخاب کنید.

 

نظرات

user-pic
جواد دلاوری
12 خرداد 1401

بی نظیر در فروش و اجرای کفپوش اپوکسی

ثبت نظر