اجرای کفپوش اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی

  • آخرین بروزرسانی : 5/27/2018 12:35:59 PM
  • نویسنده : پریسا رنجبری
  • رای کاربران : 9
  • تعداد نظرات : 10

به نسبت انواع دیگر کفپوش که قیمت بسیار بالا و استحکام به شدت پایین تری از کفپوش اپوکسی دارند، این کفپوش قیمت بسیار مناسب و مقاومت بسیار بالاتری دارد. دوام بالای این کفپوش نیز در برآورد و بهینه‌سازی قیمت تمام شده تاثیر مستقیم داشته و به علاوه  در صورتی که به درستی نصب شود، تا چند دهه عمر مفید سطح را بالا خواهد برد. قیمت کفپوش های اپوکسی به عواملی همچون ضخامت کفپوش اپوکسی مورد استفاده، سطح زیر کفپوش و کیفیت ساخت پوشش اپوکسی بستگی دارد.

مراحل اجرای انواع کفپوش اپوکسی

1 - رزینهای اپوکسی که غلظت بسیار بالایی دارند، درصد سیلیس در آنها بالا است و به وسیله ابزارهای دستی و مکانیکی تا ضخامت 8-6 میلیمتر روی سطح به کار می روند و مقاومت سایشی ، مکانیکی و شیمیای بالایی دارند و معمولاً روی سطح بتن ،مکان هایی که در معرض ریزش و پاشیدن مواد شیمیایی ، تردد زیاد و در معرض رفت و آمد وسایل نقلیه سنگین قرار دارند به کار می روند. این رزین ها عمدتاً در کارخانه های شیمیایی، پالایشگاهای نفت، کارخانه های خودرو سازی ، نوشابه سازی و نیروگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.
2- رزین های خود تراز اپوکسی با درصد سیلیس بسیار کمتر که روی سطح ریخته و با استفاده از ابزار مخصوص روی سطح پهن می شوند و ضخامتی نهایی حدود 2 میلیمتر خواهند بود. استفاده از دستگاه اسپری دو جزئی نیز برای سهولت و تسریع کار در سطوح بزرگ امکان پذیر است.
رزین خود تراز اپوکسی در برابر مواد شیمیایی ، سایش ناشی از تردد افراد و وسایل نقلیه سبک صنعتی مقاوم است و در فام های مختلف و براق به زیبایی محیط می افزایند. این رزین ها در آزمایشگاه ها ، بیمارستان ها ، کارخانه های تولید مواد غذایی و انبار ها کاربرد دارند .

تماس با آترون پوشش آریا

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن : 74538-021

تماس با ما